Katowice - bezpłatne spotkanie informacyjne pt. Fundusze europejskie na Design dla przedsiębiorców – szansa na efektywną i efektowną komercjalizację.

Jeśli prowadzisz mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo, możesz uzyskać wsparcie finansowe na profesjonalną pomoc projektanta, który sprawdzi potencjał wzorniczy Twojej firmy. Zaproponuje też i opracuje funkcjonalne rozwiązania produktowe wraz z optymalną technologią ich wytworzenia. Program przewiduje także dofinansowanie inwestycji, które umożliwią wprowadzenie produktów na rynek (również zakup środków trwałych). Szczegółowy katalog kosztów znajduje się w regulaminie konkursu do poddziałania 2.3.5 POIR.  Maksymalne dofinansowanie to 1,125 mln zł!

Posiadanie własnego, kojarzonego przez klientów produktu lub designu to niewątpliwy atut przedsiębiorstwa. Żeby nie pozostawać w tyle za konkurencją zwracaj uwagę na to, czego oczekują klienci od Twojego produktu i reaguj wprowadzając zmiany. Dzięki procesom wzorniczym opracujesz oryginalny design i zoptymalizujesz koszty produkcji. Bądź na bieżąco z trendami i wyróżniaj się w swojej branży!

Podczas spotkania omówione zostaną następujące zagadnienia:

- główne cele i założenia konkursu,

- jakie warunki trzeba spełnić, by móc aplikować,

- jaki jest maksymalny poziom dofinansowania,

- proces projektowy,

- przeprowadzenie wstępnego audytu przed złożeniem wniosku

- kryteria wyboru projektów do dofinansowania,

- co można sfinansować,

- zachowanie konkurencyjności

Spotkanie odbędzie się w dn. 05.10.2018 r. (piatek) godz. 11:00-14:00 w Hotelu Silesian ul.Szybowcowa 1a, Katowice 40-502

Prowadzącym spotkanie będzie doświadczony  ekspert, Pan Mateusz Góra z firmy SWIFT

W załączeniu znajduje się formularz zgłoszeniowy . O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.  Uczestnictwo w spotkaniu tylko i wyłącznie dla osób, które otrzymały potwierdzenie uczestnictwa.

Spotkanie informacyjne organizowane jest przez Obserwatorium ICT działające przy Parku Naukowo-Technologicznym „Technopark Gliwice” Sp. z o.o.  w ramach projektu "Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych w Procesie Przedsiębiorczego Odkrywania”, realizowanego w ramach poddziałania 1.3 Profesjonalizacja IOB, RPO WSL. Serdecznie zapraszamy przedstawicieli Partnerów projektu do udziału w spotkaniu.


Kontakt

Park Naukowo-Technologiczny
TECHNOPARK GLIWICE

tel: 032 335 85 09

Wszystkie dane »

Obserwatorium działa w ramach:

Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistyczych
TechnoPark Gliwice

Kanał YouTube

Nasz FanPage